Nogometaši Pitomače pobjedom u finalu nad Moelom iz Umaga sa 1:0 osvojili su No limit kup 2014. za uzraste U-9 koji je odigran na igralištu Sportskog centra TVIN u Virovitici.

U utakmici za treće mjesto Nogometna akademija No limit iz Virovitice pobijedila je Hajduk iz Hercegovca sa 6:1. Za najboljeg strijelca turnira proglašen je Dominik Babić iz Pitomače. Najbolji igrač je Niko Gomerčić iz No limita, dok je najbolji vratar Marin Brkić iz Moele. Na turniru su još nastupili: Bregana, Garić Garešnica, Slatina i Graničar iz Đurđevca. Organizator turnira bila je Nogometna akademija No limit, a pehare i medalje najboljima podijelio je gradonačelnik grada Virovitice Ivica Kirin. (www.icv.hr, vle; Fotografije: Vedran Lesić)