Nogometaši Pitomače pobijedili su Suhopolje 3-1 u županijskom derbiju Međužupanijske nogometne lige Bjelovar-Virovitica-Koprivnica.

Pitomačani su potpuno nadigrali Suhopoljčane i već na poluvrijeme otišli s prednošću 2-0. Golove je postigao Matija Veličan u 7. i 28. minuti. U nastavku, u 69.minuti, prekrasnim volejem s više od 20 metara zabio je kapetan Pitomače Hrvoje Filipović i tako povećava vodstvo na uvjerljivih 3-0. Za konačnih 3-1 gol za goste postigao je Pecolaj u 78.minuti nakon nespretne intervencije domaće obrane.

U subotu, Croatia iz Grabrovnica nastavila je sa serijom loših rezultata. Ovoga puta, sa visokih 3-0 poraženi su u Velikim Zdencima kod domaće Zdenke.

Slijedeće, 5.kolo, Pitomača gostuje u Rovišću a Croatia u Grabrovnici dočekuje B ekipu Slaven Belupa.