U 5.kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica NK Pitomača upisala je novu pobjedu a Croatia iz Grabrovnice remi.

Vrlo vrijednu pobjedu, pitomački nogometaši ostvarili su na gostovanju u Rovišću kod istoimene ekipe. NK Rovišće - NK Pitomača 1-2. Golove za naše dečke su postigli Hrvoje Filipović u 8. i Jasmin Topolovčan u 78.minuti. Za Rovišće je gol postigao Nikolić u 45.minuti.

Croatia je u Grabrovnici odigrala 0-0 sa B ekipom Slaven Belupa.

Nakon 5.kola, NK Pitomača je na izvrsnom 4.mjestu sa 10 bodova a Croatia je na devetom sa tek 5 bodova.

Slijedeće 6.kolo NK Pitomača će u derbiju kola na svom stadionu ugostiti Križevce koji su na tablici odmah iza Pitomače sa 7 bodova dok Croatia iz Grabrovnice putuje u susjedni Đurđevac kod Graničara koji je pretposljednji na tablici ali i sa utakmicom manje.