Odlična nedjelja za oba općinska predstavnika u 6. kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica.

Domaće pobjede rezultatom 1-0 ostvarili su i Croatia iz Grabrovnice i NK Pitomača.

Croatia je u Grabrovnici pobijedila Graničara iz Đurđevca zgoditkom Vedrana Celiščaka u 64. minuti.

Za Pitomaču je strijelac pobjedonosnog zgoditka bio kapetan Hrvoje Filipović u 5. minuti iz jedanaesterca.

Četvrtom pobjedom u 6 kola, momčad Danijela Bijuka popela se na izvrsno 2. mjesto prvenstvene tablice. Pitomača ima 13 bodova, dok je vodeća ekipa Kalinovca, koja iz dosadašnjih 6 kola ima maksimalan učinak, 18 bodova. Tek drugom pobjedom u ligi, Croatia se popela na 6. mjesto sa 8 bodova.

U slijedećem, 7. kolu, oba naša predstavnika čekaju teške utakmice i vrlo lako bi obje mogli prozvati derbijem kola. Pitomača u subotu ide u goste četvrtoplasiranom Daruvaru koji na tablici ima samo bod manje, a Croatia u nedjelju u Grabrovnici dočekuje trećeplasirani Garić iz Garešnice.