Rukometašice ŽRK «Pitomača» subotnjom pobjedom u 2. kolu II.HRL sjever nad ekipom ŽRK «Tvin – Virovitica» od 27:22 (16:12) uspješno su nastavile prvenstvenu sezonu.

Pitomačanke predvođene efikasnom Ines Kožarić (13) vodile su cijelu utakmicu u kojoj su se nakon 15-tak minuta odvojile na +3 te ovu razliku sigurnom i čvrstom igrom održavale do poluvremena. Gošće su zaprijetile početkom drugog poluvremena no na više od -2 nisu uspjele prići, a domaće su svoju prednost u završnici dovele na konačnih 27:22. Drugoj prvenstvenoj pobjedi svoj doprinos dale su i Rajnović, Šimić-Kaša (4), Pavlović (1), Habijanić (3), Ćurić (3), Štefanec, Brlas (2), D.Petković, T.Petković, Bedeković, T.Kožarić, Magić, Pecolaj (1) i Ravlić. U idućem kolu Pitomačanke gostuju u Đakovu, kod za njih uvijek neugodne i također nepobijeđene ekipe ŽRK «Pan – Đakovo».

Fotografije: Kristijan Toplak i Sanja Međurečan