U utakmicama 8. kola Međužupanijske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica, NK Croatia iz Grabrovnice ostvarila je gostujuću 1-4 pobjedu dok je NK Pitomača na svom terenu remizirala 1-1 sa Zdenkom '91.

Croatia je gostovala u Molvama kod posljednje plasirane momčadi prvenstva i očekivano uzela sva tri boda. U gostujućoj 4-1 pobjedi zabili su kapetan Ivan Begović u 17. minuti iz jedanaesterca, te u 55. minuti, Matija Miloš zabio je u 28., a Vedran Celiščak u 45. minuti. Za domaću Mladost jedini gol postigao je Zoran Marić u 85. minuti iz jedanaesterca.

NK Pitomača povela je na svom stadionu protiv Zdenke'91 iz Velikih Zdenaca u 41. minuti zgoditkom Vanje Šerepca, a odmah početkom nastavka u 47. minuti, gosti su izjednačili preko Vedrana Viljevca, što je ostao i konačan rezultat.

Nakon 8 odigranih kola, oba općinska predstavnika skupila su po 14 bodova te se nalaze pri samom vrhu prvenstvene ljestvice. Croatia je na četvrtom mjestu, Pitomača na petom. Vodeći je i dalje Kalinovac koji i dalje drži nevjerojatan skor - 8 utakmica, 8 pobjeda.

Naredno 9. kolo donosi domaću utakmicu NK Croatie u Grabrovnici protiv Rovišća, a NK Pitomača gostuje na vrućem terenu u Vriju kod Podravca.