Odigrano je 9. kolo Međužupanijske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica. Naši općinski predstavnici polučili su polovičan uspjeh. NK Croatia je na domaćem terenu pobijedila NK Rovišće 5-0, a NK Pitomača je izgubila u Virju kod NK Podravca s 4-1.

NK Croatia je u Grabrovnici krenula silovito i već nakon 45 minuta igrači Ivana Kostelca imali su 3-0 uz isključenje jednog gostujućeg igrača. U nastavku je Croatia smanjila tempo i postigla još "samo" dva gola. Arben Rušiti postigao je 2 zgoditka, po jedan su dodali Renato Košić i Milan Prlić, a prvi gol na utakmici je bio autogol Ante Pavličevića, igrača Rovišća.

NK Pitomača je gostovala u Virju gdje su i poveli u 27. minuti golom Jasmina Topolovčana, ali su onda pali u igri i dozvolili domaćinu da im napuni mrežu do kraja utakmice. NK Podravac - NK Pitomača 4-1.

Nakon 9 odigranih kola Croatia se novom pobjedom popela na visoko 2. mjesto prvenstvene tablice sa 17 bodova, dok su nogometaši Pitomače pali na 6. mjesto i imaju 14 bodova.

U 10. kolu, slijedećeg vikenda, NK Croatia u derbiju kola gostuje kod trećeplasiranog Daruvara, a NK Pitomača na svom stadionu dočekuje B ekipu Slaven Belupa, koji su na tablici jedno mjesto ispred njih.