Na stadionu NK Pitomača igrala se utakmica 10. kola Međužupanijske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica.

Pitomača je ugostila B ekipu Slaven Belupa. Gosti su već u 13. minuti imali 0-2 zgodicima Nikole Jambora u 8. minuti te Brune Bogojevića u 13. minuti. Pitomača se budi i iz dva jedanaesterca u 21. i 44. minuti dolazi do rezultata 2-2, što je bio i rezultat kojim se otišlo na poluvrijeme. Za Pitomaču je s bijele točke u oba navrata siguran bio kapetan Hrvoje Filipović. U nastavku, gosti su ipak postigli još jedan pogodak i otišli iz Pitomače s punim plijenom. Za 2-3 pogodio je Zvonimir Šarlija u 78. minuti.

Daruvar je u subotu u derbiju 10. kola sa 3-2 pobijedio Croatiju iz Grabrovnice. Vuković, Res i Bublić iz jedanaesterca u 88. minuti postigli su pogotke za Daruvar, dok su za Croatiju golove postigli Matija Miloš u 49. minuti i Ivan Begović u 30. minuti. Dodajmo da je domaći golman obranio udarac s bijele točke u 68. minuti kapetanu Croatije Ivanu Begoviću pri rezultatu 2-2.

Vodeći na tablici je i dalje Kalinovac sa 27 bodova, Croatia iz Grabrovnice je na 5. mjestu sa 17 bodova, a Pitomača je pala na 9. mjesto i ima 14 bodova.

11.  kolo MŽNL za naše općinske predstavnike donosi u nedjelju domaću utakmicu Croatije protiv Podravca iz Virja, dok Pitomaču čeka teško gostovanje kod vodećeg Kalinovca. Kalinovčani su tek u 10. kolu doživjeli prvi poraz u prvenstvu i to baš u Virju kod Podravca, s kojim igra Croatija iz Grabrovnice.

Dodajmo i da zbog početka zimskog računanja vremena, utakmice 11. kola počinju u 14 i 30 sati.